Operator maszyn budowlanych Koparka- Wózek Widłowy

Zakres obowiązków

  • ► Bezpieczne poruszanie się maszyną budowlaną
  • ► Ładowanie samochodów ciężarowych
  • ► Dostarczanie i ładowanie materiału na linię produkcyjną
  • ► Sortowanie materiałów za pomocą koparki z chwytakiem
  • ► Dbanie o czystość i ostrożne obchodzenie się z maszynami
  • ► Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Oczekiwania wobec kandydatów

  • ► Doświadczenie w obsłudze jak i w prowadzeniu maszyn budowlanych
  • ► Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • ► Początkujący oraz doświadczeni pracownicy mile widziani

Oferujemy

  • ► Odpowiedzialne samodzielne obowiązki
  • ► Dobra współpraca i pomoc innych pracowników
  • ► Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • ► Punktualne wynagrodzenie, 10-tego każdego miesiąca
  • ► Uregulowany czas pracy
  • ► Pewne zaplanowane urlopy wypoczynkowe
  • ► Przyjemną atmosferę
  • ► Stabilne zatrudnienie
  • ► Możliwość zakwaterowania

Twoja osoba kontaktowa

Karina Herzog

  • Wstęp: natychmiast
  • Lokalizacja: Berlin