Ślusarz Pracownik w warsztacie

Zakres obowiązków

  • ► Naprawa i serwis lin produkcyjnych oraz maszyn budowlanych
  • ► Produkcja nowych części zamiennych
  • ► Naprawa kontenerów
  • ► Wykonywanie prac ślusarskich takich jak cięcie, szlifowanie, wiercenie, składanie itp.

Oczekiwania wobec kandydatów

  • ► Mile widziane wykształcenie zawodowe
  • ► Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • ► Ślusarz z doświadczeniem w zakresie cięcia, spawania, szlifowania
  • ► Odpowiedzialność, uczciwość i punktualność
  • ► Początkujący oraz doświadczeni pracownicy mile widziani

Oferujemy

  • ► Odpowiedzialne samodzielne obowiązki
  • ► Nowoczesny warsztat wraz ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami
  • ► Dobra współpraca i pomoc innych pracowników
  • ► Uregulowany czas pracy
  • ► Przyjemną atmosferę
  • ► Pewne zaplanowane urlopy wypoczynkowe
  • ► Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracyy
  • ► Punktualne wynagrodzenie, 10-tego każdego miesiąca
  • ► Stabilne zatrudnienie
  • ► Możliwość zakwaterowania

Twoja osoba kontaktowa

Karina Herzog

  • Wstęp: natychmiast
  • Lokalizacja: Berlin